Více než 200 vozidel v nabídce každý den.
Prohlédněte si naši nabídku online …

Pro rychlý a solidní výkup svého auta volejte číslo +420 353 223 307 nebo kdykoliv použijte formulář pro ocenění vozu on/line.

nabízíme nejenom osobní automobily, ale také dodávky do i nad 3,5tuny. Mnoho nabízených vozidel splňuje i zároveň kritéria odpočtu DPH

Proč si vybrat nás ?

1. Nejširší nabídka vozidel

Každý zákazník si může vybrat z více než 200 prověřených automobilů každý den. Žádná nepřízeň počasí nás nemůže překvapit, jelikož disponujeme prostornou krytou a osvětlenou halou, ve které si zákazník může vybrané vozidlo plnohodnotně prohlédnout. Nabízíme také technické poradenství i možnost dostatečné prohlídky technického stavu nabízených vozidel.

2. Garantované výkupní ceny

Rozhodli jste se prodat auto a nechcete se zabývat sháněním kupce a vyřizováním všech těch nezbytných formalit? Přijeďte k nám
a my se o vše postaráme. Jsme profesionálové s tradicí, která nás zavazuje. Vzhledem k dokonalé orientaci na trhu s ojetými vozidly, jsme každému schopni nabídnout nejvyšší možnou výkupní cenu jeho vozidla.

3. Nejširší možnosti financování

Nabízíme služby nejvýznamnějších finančních institucí. Naši poradci řeší individuálně každý případ, aby každému ušili financování na míru.

Díky nadstandardním vztahům s našimi partnery nabízíme podmínky, na které soukromník nedosáhne. Proto je financování od nás výhodnější, než kdybyste si ho vyřídili sami.

Nakupujte s jistotou

Předprodejní kontrola

Homepage ATH

Vítejte ve WordPressu. Toto je váš první testovací příspěvek. Můžete ho upravit, nebo smazat a postupně pak začít s tvorbou vlastního webu.